KURUMSAL

Hakkımızda

Bilal Kağıtçılık 2000 Yılında 100 metrekare lik alanda 1 peçete makinası ile temizlik kağıtları sektöründe yerini almıştır. Ürettiği mamülleri kendisine ait pazarlama araçlarıyla Karadeniz Bölgesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak pazarlama faaliyetlerinde bulunmuştur.

2002 yılında yapmış olduğumuz yatırımlarla fabrika binasını 600 metrekare alana çıkardık. Tuvalet kağıdı ve ambalaj kağıdı makinelerini işletmemize katarak üretimimizi sürdürdük. Ayrıca üretimimize Türkiye pazarına yeni giren Z katlamalı havlu ve dispenser peçte makinelerini ekleyerek pazarımızı daha da genişlettik.

2004 yılında 1500 metrekarelik alana sahip kendi fabrika binamıza geçtik. Ürünlerimizin üretim miktarını ve kalitesin artırarak Karadeniz Bölgesi ağırlık olmak üzere İç Anadolu Bölgesi ve Marmara Bölgesini de pazarımıza kattık.

Gelişen teknolojiyi daima takip eden Bilal Kağıtçılık yeni yatırımları ile makine parkurunu yenileyerek üretime ev dışı kullanım ürünlerini de eklemiştir.

2009 yılında Bilal Kağıtçılık, peçete, tuvalet kağıdı, rulo havlu, Z katlamalı havlu, dispenser peçete, fotoselli kağıt havlu , ambalaj kağıdı ve ıslak mendil üretimiyle temizlik kağıtları sektöründe çeşitlerini artırarak komşu ülkelere de ihracata başlamıştır.

Kurulduğu yıldan bugüne kadar Bilal Kağıtçılık, daima dürüstlük, devamlılık, müşteri memnuniyeti odaklı, sosyal sorumluluk bilinciyle ve kalite politikasına önem veren çalışma prensipleriyle üretimini ve ihracatını artırmayı hedeflemektedir.